بنر1920

ایزو 9001 ، ISO 9001

 ISO9001

ایزو 9001 ، ISO 9001

گواهینامه ایزو ، گواهی ISO ، مدرک ایزو

اگر می خواهید گواهینامه ایزو 9001 یاهر کدام از گواهینامه های ایزو ،را دریافت کنید در ابتدا باید بدانید که ISO9001 ،از چه مراجعی صادر می شود.

سازمان اعتباردهندگان بین الملی ، IAF ، بالاترین نهاد اعتباردهی به استانداردها می باشد. این انجمن در هر کشور یک مرجع رسمی اعتبار دهی به مراکز صدور گواهی نامه ایزو ،را معرفی می کند که نماینده IAF ،در آن کشور هستند. به این مراجع AB گفته می شود. هر کشور تنها یک AB معتبر، دارد مثلا AB ایران ، مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI ، AB کشور انگلستان UKKAS ، AB کشور آلمان DAKKS و .... می باشد که سازمان IAF سایت IAF.NU را طراحی کرده است و می توان با مراجعه به آن لیست تمامی AB ها را ملاحظه کرد.

موسسات و مراکز صادر کننده گواهی ایزو را CB ،می گویند و AB ها مراجع اعتبار دهنده ،به CBها هستند. سازمان یا نهادی که می خواهد گواهینامه ایزو ،دریافت کند برای اخذ گواهینامه ایزو معتبر، که مورد قبول سایر کشورها باشد باید گواهی نامه ایزو ،را از CBهای تحت اعتبار AB هر کشور دریافت کند. در ایران علاوه بر CBهایی که تحت اعتبار سازمان ملی تایید صلاحیت ایران ، NACI کار می کنند مراکزی هم وجود دارند که تحت اعتبار AB ی کشورهای دیگر فعال هستند. از آنجایی که اعتبار NACI با سایر ABهای موجود یکسان است اعتبار گواهی ایزو ،که از CBهای تحت نظارت NACI ،دریافت می شود نیز با سایر گواهی هایی که از CBهای سایر کشور ها دریافت می شود یکسان است.

در گواهی نامه هایی که از CBهای تحت نظارت AB ،دریافت می شود لگوی IAF و AB مربوطه درج شده است و شرکت های می توانند این لگو های را در سایت IAF تطبیق دهند.

گواهینامه IOS9001 ،مربوط به سیستم مدیریت کیفیت ،است یعنی با اجرای استاندارد ایزو 9001 ،سیستمی ایجاد می شود که کیفیت را در سازمان مدیریت می کند. استاندارد ایزو 9001 ، استاندارد ISO 9001 ،با ایجاد یکسری و مستندات و الزام رعایت آنها سعی می کند که محصولی با کیفیت قابل قبول تولید شود.

برای اخذ گواهی ایزو ،از هر یک از مراجع اعتباری باید در ابتدا از اعتبار گواهی آن مرکز آگاه شوید؛ مرکز مشاوره و اطلاع رسانی ایزو سرت این افتخار را دارد که شما را در این زمینه راهنمایی نماید و در تمامل مراحل اخذ گواهی نامه ایزو ،در کنار شما باشد. برای اطلاع از مراحل و هزینه های اخذ گواهینامه ایزو و روند صدور گواهینامه ایزو می توانید با شماره    44826841    تماس حاصل نموده و از راهنمایی کارشناسان ایزو سرت بهره مند شوید.

متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو اغلب اینگونه ما را در اینترنت جستجو می کنند:

گواهی نامه ایزو ، گواهی نامه ایزو 9001 ، گواهینامه ISO ، سیستم مدیریت کیفیت ، استاندارد ایزو 9001 ، استاندارد ISO 9001 ، اخذ گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو ، سازمان اعتباردهندگان بین الملی ، ایزو چیست؟ ،مراجع معتبر گواهی ایزو ، گواهی ایزو معتبر ،مدرک ایزو معتبر ، ایزو ارزان ، ایزوسریع

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  • ایران ، تهران ، میدان صادقیه
  • ۰۲۱-۴۴۸۲۶۸۴۱
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا

از ایزوسرت در گوگل حمایت کنیم.