بنر1920

گواهی نامه ایمنی پیمانکاران

ایمنی پیمانکاران

گواهی نامه ایمنی پیمانکاران

گواهی نامه ایمنی پیمانکاران که اسم اصلی وکامل ان گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران می باشد، چندین سال است در مناقصات اجبار و الزام شده است.

پیش از این هم داشتن گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران برای شرکت ها مورد نیاز بود اما به دلیل عدم اجبار و الزام داشتن گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران جهت ورود به مناقصات، اکثر شرکت ها دریافت گواهی ایمنی پیمانکاران را پشت گوش می انداختند ولی در حال حاضر جزو الزامات ورود به مناقصات می باشد یعنی حتی پیش از آنکه شما نگران برنده شدن در مناقصه باشید باید در ابتدا شرایط شرکت در مناقصه را داشته باشید.

متاسفانه بعضا با این درددل متقاضیان مواجه می شویم که در هیچ قسمت آگهی مناقصه شرط الزام داشتن گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ذکر نشده است و پس از خرید اسناد مناقصه متوجه الزام مدرک ایمنی پیمانکاری می شوند و در مدت کوتاهی که دارند به تکاپوی دریافت گواهی ایمنی می افتند. اما باید بدانید اخذ گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست و همچنین پیشاپیش به شما عرض می نماییم که داشتن مدرک ایمنی پیمانکاران الزام می باشد پس از هم اکنون به فکر دریافت گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران باشید.

البته شما زمانی به جستجو در راستای اخذ گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران پرداخته اید که همانند سایر دوستان و همکاران خود برای ورود به مناقصه شرط داشتن گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ذکر گردیده است. بدانید همانطور که گفته شد در زمان کوتاه قادر به اخذ مدرک ایمنی پیمانکاری نخواهید بود ولی از هم اکنون برای مناقصه بعدی اقدام نمایید تا بتوانید موفق به گرفتن گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران شوید.

اگر دقت کنید گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران بسیار زیاد در متن تکرار شده است. علت این امر این است که متقاضیان در زمان مراجعه به ما از هر لغت و لفظی استفاده می کنند بجز گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران؛ البته مشکل از متقاضیان محترم نمی باشد بلکه در اسناد مناقصه یا گاها کسانی که حتی در اداره مشغول به کار هستند به دلیل مرسوم بودن واژه hse در کشور ما، و اینکه این گواهی نامه در اصل گواهی نامه ایمنی می باشد و لغت hse به معنای ایمنی را همه می شناسند تلفیقی از این دو ارائه می دهند که باید بدانید گواهی نامه hse جدا از مدرک گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران می باشد و یک مدرک بین المللی است اما گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران یک گواهی نامه داخلی است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر می نماید.

یک گواهی نامه دیگر هم اداره کار صادر می نماید که قبل از اخذ گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران باید آن را دریافت کرد و آن هم گواهی صلاحیت پیمانکاری یا مجوز اداره کار می باشد.

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از دو مرجع قابلیت دریافت دارد. یعنی انحصارا مانند گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران توسط یک مرجع و اداره کار صادر نمی گردد.

اگر گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت اخذ گردد به آن رتبه می گویند و اگر از وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی اخذ گردد مجوز اداره کار نامیده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری از اداره کار (مجوز اداره کار) و یا گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دریافت گواهی نامه صلاحیت اداره کار (مجوز اداره کار)

دریافت گواهی نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران

دریافت گواهی نامه hse ایمنی

جهت راهنمایی بیشتر می توانید با مرکز ایزو سرت تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب مرکز به صورت رایگان شما را راهنمایی نمایند.

با ما در ارتباط باشید ...            44826841

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  • ایران ، تهران ، میدان صادقیه
  • ۰۲۱-۴۴۸۲۶۸۴۱
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا

از ایزوسرت در گوگل حمایت کنیم.